У Миколаївському ліцеї будують спортзал за 7,1 млн грн

Загальна вартість цього проекту - 7 млн 100 тис. грн
Depo.Миколаїв
20 серпня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
У Миколаївському ліцеї будують спортзал за 7,1 млн грн
У Миколаївському ліцеї будують спортзал за 7,1 млн грн

Будівництво спортивного залу для економічного ліцею № 1, який розташований в Корабельному районі, наближається до завершення, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Окремо розташована будівля спортзалу на рівні другого поверху пов'язана з корпусом ліцею галереєю, яка буде опалюватися. З переходу потрапляєш в супутні приміщення: 2 роздягальні, для хлопчиків і дівчаток, з туалетами і душовими кабінами, кімната для інвентарю, кабінет вчителів фізкультури з оглядовим майданчиком, звідси весь спортзал, як на долоні.

Щоб потрапити в спортзал, потрібно спуститися на перший поверх. Розміри залу вражають - 25 на 15 метрів, висота стелі - 10 метрів. Він зовсім не схожий на шкільний. Поруч з основним залом є ще один, який планують зробити тренажерним.

"Ми цього чекали 24 роки. Мрії збуваються. Наш спортзал буде таким чудовим. Тут можуть займатися сотні дітей, проходити змагання і матчі. Спортивний зал буде відкритим для всього Корабельного району та може стати спортивним центром району", - каже директор економічного ліцею № 1 Лариса Шалар.

Споруди подібного роду вже давно не будували в Миколаєві. Загальна вартість цього проекту - 7 млн 100 тис. грн. Перші кошти були виділені з міського бюджету в 2015 році, тоді ж почали будівництво спортзалу. Будівельники обіцяють здати об'єкт в експлуатацію наприкінці цього року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв