У Миколаївській облраді змінилися очільники трьох фракцій

Відправлений у відставку перший заступник голови облради Михайло Соколов тепер керуватиме фракцією
Depo.Миколаїв
11 листопада 2016 14:06
ФОТО: depo.ua
У Миколаївській облраді змінилися очільники трьох фракцій
У Миколаївській облраді змінилися очільники трьох фракцій

У Миколаївські облраді відбулися ротації у фракціях. Зокрема змінилися очільники "Відродження" та "БПП". Про це оголосили на сесії облради вчора, 10 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв.

Вже під кінець засідання голова облради Вікторія Москаленко зачитала заяви депутатів про вихід з фракцій. Іван Кухта вийшов з фракції БПП та склав повноваження її голови. Замість нього фракцію очолюватиме Сергій Чорний. Також фракцію БПП покинув скандальний депутат Федір Барна, який звітував прямо на сесії кримільному авторитету "Мультику" за голосування щодо кар'єру.

У "Відродженні" також зміни. Фракцію тепер очолюватиме Геннадій Рубський замість Олега Мудрака, який переїхав до Канади. Варто додати, що мандат депутата Мудрак не складав.

З фракції "Опоблоку" вийшов Петро Паламарюк. А головою "Батьківщини" в облраді, замість Сергія Чмиря, обрали екс-першого заступника голови облради Михайла Соколова, якого відправили у відставку

Крім того, депутати створили нове депутатське об'єднання "з метою консолідації депутатів та конструктивної роботи на вирішення нагальних проблем жителів Миколаївської області". До складу об'єднання увійшли позафракційні Іван Кухта та Максим Невінчаний, майже весь склад "укропівців" - Петро Ковальчук, Григорій Марін, Анна Воронок, Валерій Колесніков, Олександр Казюка, Юрій Джупінін. Від БПП - Василь Жосан, Наталя Білоконенко, Надія Іванова, Олександр Каражей, Олександр Терещенко, Надія Боднар, від "Батьківщини" - Ігор Івануна, від "Нової держави" - Тетяна Демченко та Андрій Ізбаш, від "Опоблоку"- Микола Кравченко, від "Відрождення" - Геннадій Рубський та Владислав Невеселий.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв