У Миколаївській облраді може з'явитись ще один "любитель карьєрів"

Після еміграції голови фракції "Відродження" Олега Мудрака, його депутатське крісло пустує
Depo.Миколаїв
10 вересня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua
У Миколаївській облраді може з
У Миколаївській облраді може з'явитись ще один "любитель карьєрів"

Очільник "Відродження" в Миколаївській облраді Олег Мудрак склав мандат та чхурнув до Канади. Тепер його місце може зайняти ще один "любитель карьєрів" Юрій Крет з Вознесенська, який йде наступним у передвиборчому списку партії, повідомляє Depo.Миколаїв.

На своїй сторінці у Фейсбуці Федір Левченко повідомив, що Юрій Крет досить неоднозначна персона та так само, як і депута-рішала Федір Барна, славиться своєю любовью до карьєрів: "Замість нього "зайде" Юрій Крет з Вознесенська. Як пишуть ЗМІ, з цією людиною пов'язано багато скандалів в сфері кар'єрів і лісового господарства. Дуже символічний "сонячний захід" виходить, адже Крет не тільки згадувався ЗМІ в різних скандалах в сфері кар'єрів але і був директором "Нікітського гранітного кар'єру".

Політолог зазначив дивне потрапляння Крета до списків "Відродження": "Та й потрапляння в список "Відродження" було вкрай логічним, адже лідер цієї партії на Миколаївщині Артем Іллюк раніше виступав з серйозною критикою діяльності Крета, і мабуть заслужено. Але з якихось причин Крет виявився у виборчому списку саме "Відродження", хоча, він був присутній в попередньому виборчому списку від БПП, але перед конференцією його прибрали. До речі, Юрій Крет числиться директором "ВАЛІДЕ-ЮГ", яке розміщене в Кіровоградській області і займається .... оптовою торгівлею деревини . Ну, чому ж ще може займатися колишній директор Вознесенського лісгоспу". 

У Миколаївській облраді може з'явитись ще один

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв