У миколаївській Нацполіції пояснили, чому патрульна лаялась під час затримання

Правоохоронці пояснили поведінку колеги та заявили, що за даним фактом вже ведеться розслідування
Depo.Миколаїв
25 вересня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua
У миколаївській Нацполіції пояснили, чому патрульна лаялась під час затримання
У миколаївській Нацполіції пояснили, чому патрульна лаялась під час затримання

Днями у Миколаєві поліцейська розмахувала пістолетом та лаялась на дебоширів, чим знов осоромила правоохоронні органи, повідомляє Depo.Миколаїв

Правоохоронці пояснили поведінку колеги та заявили, що за даним фактом вже ведеться розслідування. Далі те, як на думку правоохоронців розгортались події:

В Корабельному районі Миколаєва, 17 вересня, в розважальному закладі, розташованому на вулиці Океанівській, з вини нетверезих відвідувачів виникла конфліктна ситуація між ними та патрульними поліцейськими, які прибули на виклик. Інспекторів викликали через те, що один з нетверезих відвідувачів заснув за столом. З ним знаходилось двоє його товаришів, які також перебували в нетверезому стані. Спочатку все складалось нормально і товариші сплячого відівідувача погодились, що його потрібно відвести додому. Їм взявся допомагати охоронець порядку. Прокинувшись чоловік, побачивши працівників поліції, почав вести себе агресивно. Він став виражатись нецензурною лайкою у бік патрульних, розмахувати руками, чіплятись за формений одяг, при цьому він не реагував не однократні зауваження. 

На виході з громадського закладу, поваливши на землю, він намагався вдарити інспектора. Для припинення правопорушення до чоловіка вирішили застосувати фізичну силу та спецзасіб – кайданки. Під час застосування кайданків правопорушник вдарив в обличчя патрульну. У той же час, інший правопорушник вирішивши вступитись за товариша та, підійшовши до охоронця порядку ззаду, наніс йому декілька ударів палицею. 

В подальшому правопорушників затримали і доставили до відділу поліції. Відносно них розпочате кримінальне правопорушення за насильство щодо працівника правоохоронного органу. 

Під час виконання службових обов'язків патрульна дозволила собі нецензурну лайку, тож за цим фактом призначено проведення службової перевірки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв