ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаївській міськраді запевнили, що скандальна парковка на "Колосі" працює законно

Парковка біля ринку, законність якої викликала сумніви у громадськості, може працювати без паркоматів
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
У Миколаївській міськраді запевнили, що скандальна парковка на "Колосі" працює законно
У Миколаївській міськраді запевнили, що скандальна парковка на "Колосі" працює законно

На "промислово-транспортній" комісіїв депутатів міськради повернулися до питання скандальної парковки біля ринку "Колос". Як виявилося, вона є законною, а саме працює на підставі договору оренди землі та її власник щорічно платить податки. Про це розповів начальник управління з розвитку споживчого ринку міськради Олександр Курляк, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що активісти "Дорожнього контролю" поскаржилися на парковку, яка розташовується по пр. Миру, біля речового ринку, і нібито працює незаконно. Після інциденту власник закрив її. Але незабаром на закриття паркування почали скаржитися підприємці, мовляв люди не можуть залишити свої автомобілі і піти за покупками.

Після цього зустрілися громадські активісти, власник парковки Владислав Домбровський із заступником мера Юрієм Степанцем та вирішили це питання вирішити у податковій. На сьогодні вже є відповідь на запит.

Олександр Курляк розповів, що податкова підтвердила - власник парковки ТОВ "Елінг-2000" Владислав Домбровський платить за землю, тому постанова Кабміну 12/42 про наявність паркоматів на нього не поширюється, щоб не було подвійного оподаткування.

"На сьогодні у нього все нормально. Він платить за землю і використовує її", - підкреслив Курляк і надав депутатам офіційну відповідь податкової.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв