ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаївській міськраді спробують "засвічувати" результати голосування за фракціями

Поки одразу після голосування неможливо вивести на екран результати поіменно - систему разом із сесією потрібно "ставити на паузу"
Depo.Миколаїв
23 березня 2016 10:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаївській міськраді спробують "засвічувати" результати голосування за фракціями
У Миколаївській міськраді спробують "засвічувати" результати голосування за фракціями

Вже декілька разів після суперечливих голосувань у Миколаївській міськраді депутати просять вивести поіменні результати на екран. І кожного разу у апараті міськради їм відповідають, що для цього немає технічної можливості. Щоб все-таки "засвітити" результати, систему для голосування потрібно перезапускати. Про це під час засідання "гуманітарної" депутатської комісії розповів керівник апарату міськрали Михайло Коваль, повідомляє Depo.Миколаїв.

Член депутатської комісії з охорони здоров'я, соцзахисту, освіти, молоді, спорту Дмитро Січко ("Самопоміч") наголосив, що тепер на законодавчому рівні закріплено поіменне голосування у радах всіх рівнів. Як відповів керівник апарату міськради Михайло Коваль, це не означає, що результати голосування потрібно виводити одразу за прізвищами. Він це назвав елементом тиску.

За словами Коваля, у Миколаївській міськраді можливо "засвічувати" результати за фракціями. А ось дізнатися одразу, хто і як з народних обранців віддав свої голоси чи взгалі віддав, складніше. Для цього потрібно призупинити програму, а разом з нею і сесію, переналаштувати, "засвітити", а потім знов повернутися до порядку денного.

Коваль також зазначив, що незрозуміло, наскільки затягнеться обговорення та як все відобразиться у стенограмі, адже програмою такі "засвітки" не передбачені. Дмитро Січко запропонував керівникові апарату дізнатися, скільки будет коштувати модернізація програми - розробники, до речі знаходяться у Хмельницькому. Оновлення у цьому році не передбачали у програмі розвитку місцевого самоврядування.

На думку Січко, "засвітки" затягнуть сесію ненавдовго, адже більшу частину сесії депутати обговорють, а не голосують. А поки, як експеримент, спробують показувати результати голосування за фракціями.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв