У миколаївській багатоповерхівці впав ліфт: дивом ніхто не постраждав

Мешканка будинку викликала підйомник на перший поверх і почула, як він на великій швидкості рухнув у шахту
Depo.Миколаїв
27 жовтня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua
У миколаївській багатоповерхівці впав ліфт: дивом ніхто не постраждав
У миколаївській багатоповерхівці впав ліфт: дивом ніхто не постраждав

У миколаївській багатоповерхівці по вулиці Ленінградській, 5-Б рухнув ліфт. Мешканка будинку натиснула кнопку виклику на першому поверсі та почула, як він упав. Про це вона розповіла "Корабелов.ИНФО", повідомляє  Depo.Миколаїв.

Надзвичайна подія трапилася 26 жовтня: "Я почула, як він впав з моторошним гуркотом, посипалася штукатурка. Коли прийшли майстри, з'ясувалося, що троси цілі. Але сам факт: ліфт впав. Якщо б я в нього сіла і він впав зі мною - боюся уявити, чим би це могло закінчитися", - розповіла вона.

В той же час майстри не повірили жінці, тому довелося телефонувати в Департамент ЖКГ та "Миколаївліфт", і лише після цього його почали ремонтувати: "Ліфт зробили, але хто знає про проблеми з ним - не їздити в ньому (троси цілі, а ліфт впав). Особисто я тепер точно буду пішки ходити. Те, що сталося, - це страшно. Мені пощастило, що я не сіла", - розповідає налякана жінка.

У Миколаївській багатоповерхівці впав ліфт: дивом ніхто не постраждав

Варто зазначити, що мешканці будинку на роботу ліфта нарікають вже давно. Так, минулого року він вже падав, тоді дивом ніхто не постраждав : "У нас у ліфтовій шахті йде тріщина - від даху по всьому периметру. Можливо, це і є причина того, що відбувається… Я підняла "на вуха" всі організації, але думаю, це мало що дасть, поки ліфт зовсім не впаде. Хто має ремонтувати, проводити техогляд? Або чекають, поки буде чергова смерть?! Адже хтось же повинен відповідати за це", - зазначає очевидиця.

У Миколаївській багатоповерхівці впав ліфт: дивом ніхто не постраждав

Нагадаємо, раніше міська влада повідомляла, що  у Миколаєві протягом 9 місяців поточного року вийшли з ладу 212 ліфтів, виконано роботи з ремонту 200 ліфтів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв