У Миколаєві знайшли 33 млн на підготовку до опалювального сезону

У "Миколаївоблтеплоенерго" розповіли про проблеми під час підготовки до опалювального сезону

12 вересня бюджетна комісія міської ради погодила питання про виділення 33 млн грн. з міського бюджету комунальному підприємству "Миколаївоблтеплоенерго", передає Depo.Миколаїв із посиланням на сайт міськради.

Додаткове фінансування необхідне для належної організації опалювального сезону.

"Є два проблемних питання – отримання номінації на газ та існування заборгованості з виплати заробітної плати працівникам та податків. З другої половини липня люди не отримують коштів. Крім того, станом на сьогодні заборгованість із сплати податків складає 25 млн грн., враховуючи пеню та штрафи", - повідомив керівник "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов

За його словами, підприємство в рамках інвестиційної програми здійснює модернізацію, у тому числі й вузлів обліку. Якщо цього року не виконати запланований комплекс заходів, то наступного очікують збитки у розмірі 34 млн грн.

Він підкреслив, що в 4 кварталі 2017 року вартість газу зросла на 35%.

"Ми "вимили" близько 10 млн грн. з оборотних коштів підприємства. Всі кошти, які надходили від бюджетних організацій, віддавали за газ. Нещодавно звернулися до бюджетних організацій міста з проханням зробити передплату за послуги. Вони пообіцяли, тож процес іде. Проте допомога з виплатою податків і заробітної плати працівникам – це те, що підприємству сьогодні вкрай необхідно. Мінімально необхідна сума становить 35 млн грн., з яких 2 млн грн. з міського бюджету вже виділено. Щоправда, нам їх ще не дали, бо потрібно рішення Антимонопольного комітету. Не вистачає 33 млн грн", - сказав керівник КП.

Голова комісії Олександр Бернацький поставив на голосування дане рішення. Коли постало питання про терміни підготовки необхідної документації для винесення на розгляд виконкому та сесії, віце-мер Олександр Омельчук зазначив, що до 20 вересня проект рішення буде готовий.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв