ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві виявили нових порушників серед торговців овочами (ФОТО)

Торговців-порушників запросили на засідання адміністративної комісії для прийняття рішення згідно з чинним законодавством

Depo.Миколаїв
9 жовтня 2018 17:18
ФОТО: depo.ua

9 жовтня, фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району разом з представниками ГФ "Сокіл" та Центрального відділу поліції ГУ НП у Миколаївській області провели з ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Героїв України - зупинка громадського транспорту "Шкільна", передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення міськради.

Під час рейду, керуючись ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, складено 2 адміністративних протоколи.

З громадянами, які здійснювали незаконну торгівлю, проведена роз'яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях, надано 4 попередження. Порушників запрошено на засідання адміністративної комісії для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що у Комунарському районі Запоріжжя розігнали стихійні ринки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook