UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Миколаєві відкрився консультаційний центр з "єдиним вікном"

Консультаційний центр послуг органів влад відкрився у Миколаєві за участі міністра юстиції України Павла Петренка сьогодні, 28 липня

Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на сайт Міністерства юстиції.

Центра діятиме за принципом "єдиного вікна". До його роботи будуть залучені представники всіх органів влади, послуги яких є найбільш затребуваними в українців: пенсійного фонду, податкової, дозвільних підрозділів органів місцевого самоврядування тощо.

"Я ініціював створення контакт-центру, де будуть зібрані представники всіх органів влади, до яких найчастіше звертаються жителі регіону. Юристи обласного управління юстиції і центрів безоплатної правової допомоги надаватимуть консультації щодо підготовки необхідного пакету документів для отримання того чи іншого сервісу", - заявив Петренко

Проект на першому етапі реалізації є пілотним – спеціалісти здійснюватимуть прийом кілька разів на місяць. За 3 місяці, коли стане зрозуміло, які послуги є найбільш затребуваними, ініціатива перейде в розряд постійно діючих.

Нагадаємо, міністр також відвідав миколаївськй центра надання адміністративних послуг, де не зміг зареєструватися у черзі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook