UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Миколаєві капітально відремонтували колектор на Лєсковій

Вартість заміни колектору склала  близько 20 млн грн

У Миколаєві капітально відремонтували ко…

У Миколаєві завершили роботи з капітального ремонту на колекторі по вул. Лєсковій, від вул.Сидорчука до вул. Богородичної, передає Depo.Миколаїв із посиланням на сайт міськради.

За даними Миколаївводоканалу", завершені роботи з капітального ремонту колектору Ду-1400 мм довжиною майже 0,5 км. За договором з підрядною організацією, аварійно-відновлювальні роботи повинні були завершити 10 вересня. Але кожен день мав величезне значення, тому що від незручностей страждали жителі міста.

Зараз новий колектор прокладений, асфальтування планується на наступний рік - це пов'язане з необхідністю осідання ґрунту. Основні роботи з прокладання колектору були завершені ще 20 серпня.

Нагадаємо, що провалля довжиною 500 метрів на каналізаційному колекторі утворилося 27 квітня, на перетині вул. Лєскової та вул. Даля. Аварія сталася у зв'язку з корозією залізобетону. Вартість заміни колектору склала близько 20 млн грн.

Джерело фото: "Сайт міста Миколаєва"

Нагадаємо, що у серпні виконком міської ради погодив проект рішення про перерозподіл коштів зі спеціального фонду міського бюджету у сумі 3 млн грн на ремонт колектора по вул. Богородичній.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook