У Миколаєві фірма депутата отримала мільйон за невиконаний ремонт дороги

Поліція підозрює службових осіб ТОВ "Миколаївавтодор" у зловживанні службовим становищем під час капітального ремонту дороги у Миколаєві, що призвело до заволодіння бюджетних коштів

Depo.Миколаїв
20 квітня 2017 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить ухвала Корабельного районного суду міста Миколаєва від 13 квітня, передає портал Depo.Миколаїв з посиланням на "Наші гроші".

За даними слідства, у кінці минулого року адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради уклала договори з ТОВ "Миколаївавтодор", згідно з якими фірма до 31 грудня повинна була виконати капітальний ремонт 3492 кв м дороги приватного сектору по вул. Приміській від пр. Богоявленського до вул. Товстого у Корабельному районі м. Миколаєва.

Слідчі з'ясували, що ремонтні роботи не виконані до теперішнього часу, втім адміністрація Корабельного району ще у листопаді 2016 року перерахувало "Миколаївавтодору" 1,14 млн грн. бюджетних коштів.

Суд задовольнив клопотання слідчих слідчому СВ Корабельного ВП ГУ Національної поліції в Миколаївській області, які розслідують кримінальне провадження № 42017151020000047 14.03.2017, і надав їм доступ до документів, що підтверджують перерахування коштів адміністрацією приватній фірмі, а також виконання договорів щодо ремонту доріг.

ТОВ "Миколаївавтодор" заснували Оксана та Сергій Шульгач, який очолює фірму. Сергій Шульгач також є депутатом Миколаївської міськради, куди балотувався як безпартійний, але входить до фракції партії "Наш Край", яка за даними ЗМІ, була створена перед виборами 2015 року за підтримки Адміністрації президента. В міськраду минулого скликання Шульгач обирався від Партії регіонів.

ТОВ "Миколавїавтодор" почало перемагати в тендерах Миколаївської міськради з 2013 років. Але найбільш активно фірма почала отримувати замовлення щодо поточного ремонту доріг у Миколаєві, починаючи з 2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв