ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві екстрасенс "ганяв бісів" з владних кабінетів. Дістався не всіх (ФОТО, ВІДЕО)

Сеанс очищення в будівлях миколаївських мерії та облдержадміністрації влаштував місцевий екстрасенс Микола Сметана у четвер, 8 лютого

Depo.Миколаїв
9 лютого 2018 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Миколаїв із посиланням на Novosti-n.

Екстрасенс почав з міськради, яку хотів "очистити від негативу", а принагідно зрозуміти, чому місту не щастить із мерами. Сметана пройшовся зі свічкою по приміщенням та констатував, що у співробітниках міськвиконкому "багато негативу і втоми".

Осередок "чорної енергії" екстрасенс учув у департаменті внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції. Але, за іронією долі, працівники заборонили проводити сеанс "очищення" саме в цих кабінетах.

У цілому в мерії поставилися до "сеансу екзорцизму" по-різному: хтось тікав, хтось уважно слухав поради "чаклуна".

Надихнувшись, Сметана пішов очищувати Миколаївську ОДА, але тут його спіткала невдача. Більша частина кабінетів виявилися закритими, а у відкритих нікого не було. До кабінету ж голови ОДА Олексія Савченка екстрасенса взагалі не пустила секретарка.

Зате "екзорцист" з'ясував причини так званого "прокляття", через яке Миколаєву не щастить з мерами. Усе ховалося у дрібницях: пам'ятнику Михайлу Фалєєву і іконі, яка висить над ним. Пам'ятник екстрасенс порадив прибрати, ікону перевісити. Чи дослухаються до порад чиновники, нині невідомо.

Варто, зазначити, що сеанс "вигнання бісів" для посадовців був безкоштовним.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook