ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У миколавській "Казці" підприємці заважають відпочивальникам

За словами директора дитячого містечка, орендарі стали некерованими
Depo.Миколаїв
17 лютого 2016 11:49
ФОТО: depo.ua
У миколавській "Казці" підприємці заважають відпочивальникам
У миколавській "Казці" підприємці заважають відпочивальникам

Директор дитячого містечка "Казка" Юрій Любаров поскаржився, що численні орендарі заважають не тільки роботі один одного, а й відпочивальникам. Питання виникає і з договорами підприємців, які укладені неправильно. Про це Любаров розповів під час засідання комісії з ЖКГ вчора, 16 лютого, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами директора "Казки", підприємці стали некерованими: "Договори потрібно привести в правове поле, розставити підприємців так, щоб вони не заважали людям ходити, відпочивати - їх багато. Тобто вони дублюють один одного, віднімають одне в одного бізнес, заважають".

Щоб впорядкувати все це, а також розробити нову концепцію дитячого містечка, вже почали створювати генеральний план "Казки". Але він буде готовий у кращому випадку до кінця року. Тому Любаров звернувся до комісії затвердити тимчасову схему розміщення цих підприємців на території містечка, оскільки вже 1-го березня починається культурно-ігровий сезон.

ля цього потрібна лише політична воля, а далі разом з юридичним департаментом та іншими управліннями я буду знаходити правильні форми укладення договорів з ними (підприємцями - ред.)", - запевнив Любаров. 

Зазначимо, що ці договори уклали давно і час від часу продовжували. Врешті решт депутати вирішили підключитися до вивчення питання про договори оренди, а також розглянути інші проблеми "Казки" на наступних засіданнях комісії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв