У Миколалаєві троє учнів молодших класів захворіли на вірусний менінгіт

Дану інформацію підтвердили в управлінні охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації
Depo.Миколаїв
8 жовтня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
У Миколалаєві троє учнів молодших класів захворіли на вірусний менінгіт
У Миколалаєві троє учнів молодших класів захворіли на вірусний менінгіт

У Миколаєві троє учнів молодших класів школи №11 захворіли на вірусний менінгіт. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ". 

"Сьогодні дружина в школі, забираючи дитину, дізналася від співробітника школи, що троє дітей з молодших класів захворіли на вірусний менінгіт. Розголосу ніхто це не додає, всі мовчать", - повідомив читач.

В управлінні охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації підтвердили, що троє учнів школи №11 захворіли на менінгіт. Зараз вони госпіталізовані в дитячу інфекційну лікарню. У облдраві поки не можуть надати повну статистику, скільки випадків захворювання на менінгіт зафіксовано в Миколаєві. Разом з тим у відомстві запевняють, що випадки захворювання є сезонним сплеском, а не спалахом і закликають городян не панікувати.

"Це поодинокі випадки, ситуація знаходиться під контролем", - сказав прес-секретар обласного управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев. За його словами, хворі діти знаходяться під наглядом лікарів, їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в місті Люботин на Харківщині зафіксували спалах менінгіту серед дітей і місцева влада закрила школи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв