ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві звільнили чергового начальника обласного бюро судово-медичної експертизи

Ігор Гриценко не впорався з керівництвом бюро та перейшов в заступники начальника
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві звільнили чергового начальника обласного бюро судово-медичної експертизи
У Миколаєві звільнили чергового начальника обласного бюро судово-медичної експертизи

Депутати Миколаївської обласної ради проголосували за звільнення Ігоря Гриценка з посади начальника обласного бюро судово-медичної експертизи. Таке рішення було прийнято на сьогоднішній сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами начальника управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Маргарити Капусти, Гриценко не показав себе, як хороший керівник, тому йому запропонували покинути посаду. Зараз обов'язки виконує Ольга Дерюгіна.

"На жаль, хороший фахівець не завжди може бути керівником і вдалим керівником. Ми простежили певний період його роботи. Було прийнято рішення, щоб запропонувати повернутися на попередню посаду. Він погодився. Зараз виконує обов'язки заступника Дерюгіної Ольги і досить вдало. Конкурс на цю посаду оголошений", - розповіла Маргарита Капуста

Депутати підтримали таке рішення, "за" проголосувало 42 особи.

Нагадаємо, що Ігор Гриценко обіймав посаду з жовтня минулого року. Його кандидатуру на пост начальника Миколаївського обласного бюро СМЕ запропонувала сама начальниця обласного управління охорони здоров'я Маргарита Капуста. Депутати не відразу обрали Гриценка на посаду, при першому винесенні на розгляд сесії облради відповідного проекту рішення про призначення Гриценко багато хто був проти, проект був винесений на наступну сесію і проголосований. Головною причиною сумнівів стала історія з сумнівною медекспертизою, яку він підписав. 

Ігор Гриценко свого часу змінив на посаді скандального судмедексперта Сергія Косицького, який був причетний до справи з "чорними трансплантологами".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв