У Миколаєві знову заговорили про будівництво рятувальної станції на Намиві

Рятувальну станцію планують побудувати ще з 2013 року і ніяк не дійдуть кошти
Depo.Миколаїв
20 квітня 2016 18:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві знову заговорили про будівництво рятувальної станції на Намиві
У Миколаєві знову заговорили про будівництво рятувальної станції на Намиві

У другому півріччі 2016 року за результатами виконання бюджету можуть бути виділені кошти на будівництво рятувальної станції у зоні відпочинку мікрорайону Намив. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сьогодні, 20 квітня, в мерії підбили підсумки комплексної інспекторської перевірки виконавчих органів Миколаївської міськради з питань цивільного захисту, готовності до дій у разі надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Перевірка проводилася Головним управлінням ГСЧС України в Миколаївській області з 11 по 20 квітня.

Як зазначив Олександр Ліскович, начальник управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України області, міськвиконком виконав дуже великий обсяг роботи, відпрацьовані необхідні документи, основні плани і завдання. Але є і недоліки. Зокрема необхідно завершити розробку відповідних паспортів і визначення ризиків на потенційно небезпечних об'єктах міста Миколаєва. Особливу увагу приділили питанню безпеки миколаївців на воді.

"Берегова лінія становить 128 кілометрів, вихід людей до води заборонений тільки в тих місцях, де знаходиться територія якогось підприємства. Міськвиконком щорічно працює над визначенням місць найбільш масового скупчення людей, тобто, місць традиційного відпочинку. Згідно із законодавством, за підприємствами, що знаходяться в цій зоні, закріплюються ділянки території, де вони зобов'язані організувати рятувальні пости. На жаль, не всі підприємці ставляться до цієї роботи відповідально", - повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя.

Найбільш проблемною зоною відпочинку городян залишається пляж в мікрорайоні Намив. Кілька років тому рішенням сесії міської ради було виділено земельну ділянку для будівництва рятувальної станції, підготовлено проект, в 2013 році планувалося виділення коштів на будівництво, але гроші були перенаправлені. Цього року за підсумками виконання бюджету в першому півріччі на розгляд депутатів міської ради знову буде винесено питання про відповідне фінансування.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв