ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві знову не можуть поділити посаду президента РТПП

Ігор Катвалюк звинувачує колишнього керівника у рейдерстві
Depo.Миколаїв
6 лютого 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві знову не можуть поділити посаду президента РТПП
У Миколаєві знову не можуть поділити посаду президента РТПП

Вчора ввечері, 5 лютого, в Миколаївській Регіональної торгово-промисловій палаті знову виник конфлікт, через спробу Сергія Власенка повернути собі керівну посаду. Нинішній президент палати Ігор Катвалюк в коментарі представникам ЗМІ розцінює подію як спробу рейдерського захоплення, про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-N". 

Після того, як Сергія Власенка все таки впустили в приміщення РТПП (правда, тільки на поріг), юрист зачитав наказ, в якому говорилося, що Сергій Власенко звільнений з займаної посади. Після чого екс-керівнику було запропоновано підписати цей документ, але той категорично відмовився. Після словесної перепалки між юристом і Власенко, журналістів запросили на прес-конференцію Ігоря Катвалюка.

За словами чинного президента, все направлено на те, щоб дестабілізувати роботу РТПП, і цей конфлікт не що інше, як рейдерське захоплення: "Відбувається чергова спроба рейдерського захоплення торгово-промислової палати, з боку колишнього її керівника Сергія Власенка. Підстави його появи тут - досить гучна історія, проведення загальних зборів членів торгово-промислової палати у вересні 2015 року. Сергій Васильович вважав, що обмежена у своїх правах і подав позов до Центрального районного суду, але процес він програв".

За словами Катвалюка, екс-керівник не здався і вирішив оскаржити це рішення. "Не дивлячись на це, була подана апеляція. Колегія суддів, з незрозумілих причин, приймає рішення частково задовольнити вимоги Власенко. Але я хочу звернути увагу, що у нас до сих пір немає повного вирішення і ми не знаємо, на чому воно ґрунтується і чим керувалися судді. Ми не ухвалювали жодних нових рішень, а просто підтверджували рішення 2012 року", - стверджує президент РТПП.

Раніше ми вже повідомляли, що суд у черговий раз поновив Власенка на посаді голови Миколаївської Торгово-промислової палати. Після цього рішенням членів торгово-промислової палати був знятий з посади, а Ігор Катвалюк призначений.

"Ми провели загальні збори членів торгово-промислової палати, на якому розглянули кілька питань. Перше - виконати рішення суду, ми відновили вчора Сергія Власенка на посаді. Друге - прийняти рішення про звільнення президента РТПП, з учорашнього числа Сергій Валентинович у нас знову звільнений. Якщо ви відкриєте державного реєстру, то побачите, що на сьогоднішній день Катвалюк є президентом торгово-промислової палати, без обмежень", - підсумував діючий президент РТПП.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв