ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві знесуть 24 тополі на Верхньому БАМі

Крім того, дерев стане менше і по проспекту Центральному біля нічного клубу "Діксі барбекю"
Depo.Миколаїв
13 травня 2016 17:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві знесуть 24 тополі на Верхньому БАМі
У Миколаєві знесуть 24 тополі на Верхньому БАМі

Миколаївський виконком дав "добро" на знесення 37 тополь у місті. Рішення прийняли сьогодні, 13 травня, повідомляє Depo.Миколаїв

Зокрема 24 тополі знесуть на Флотському бульварі (так званий Верхній БАМ). Начальниу правління екології Володимир Корчагов зазначив, що дерева аварійні і замість них планують висадити понад 30 пірамідальних тополь, які не квітнуть. Він також додав, що дерева будуть по висоті нижче аварійних, але протягом двох-трьох років виростуть близько на сім метрів.

"На мій погляд вони, на підставі висновку комісії, вимагають рішення про знесення. Вони вже протягом трьох-чотирьох років викликають аварійну ситуацію, падають колоди сухі і обрізка гілок призводить до того, що ці дерева засихають", - зазначив Корчагов.

Також одну тополю знесуть на перетині проспекту Центрального і вулиці Садової, оскільки дерево знаходиться біля пішохідного переходу і загороджує видимість проїжджаючим автомобілям. Крім того було прийнято рішення про знесення 12 тополь по проспекту Центральному, 75а, біля нічного клубу "Діксі Барбекю". За словами Корчагова, заявка на ліквідацію дерев надійшла від ТОВ ЮФ "Укрінконтракт", яка зобов'язується виплатити 18 тисяч 769 гривень компенсації і висадити 20 дерев.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв