У Миколаєві знайшли кошти на купівлю нічного клубу для Центру адмінпослуг

Міський виконком погодив перерозподіл бюджету у зв'язку з перевиконанням плану доходів
Depo.Миколаїв
8 листопада 2016 09:11
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві знайшли кошти на купівлю нічного клубу для Центру адмінпослуг
У Миколаєві знайшли кошти на купівлю нічного клубу для Центру адмінпослуг

Виконком погодив перерозподіл бюджету: 14 млн грн направлять на підтримку "Миколаївелектротрансу", 12 млн грн - на придбання будівлі для Центру надання адміністративних послуг.Таке рішення ухвалили 7 листопада, в ході позачергового засідання виконкому. Про цеDepo.Миколаївповідомили у міськраді.

Як розповіла заступник міського голови - директор департаменту фінансів Валентина Бондаренко, за підсумками виконання міського бюджету за січень-жовтень 2016 року план доходів в частині податкових і неподаткових надходжень виконано на 109,7%, понад запланованих обсягів доходів надійшло 123,4 млн грн і до затвердженого річного обсягу надійшло 91,1% платежів.

У Миколаєві перерозподілять бюджет: на купівлю нічного клубу для Центру адмінпослуг та квартири для афганців

У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяг податкових та неподаткових надходжень збільшився на 470 млн грн або на 51%.  Основними джерелами доходів, за рахунок яких досягнуто перевиконання затверджених показників 10 місяців поточного року, стали: податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, єдиний та акцизний податки.

Згідно з проектом рішення збільшено обсяг доходів міського бюджету на 158 тис. 200 гривень трансфертів загального фонду відповідно з повідомленнями департаменту фінансів облдержадміністрації. Витрати збалансовані з дохідною частиною бюджету, тобто теж збільшуються за рахунок зміни обсягу субвенцій для Миколаєва на суму 158,2 тис. грн.

Але основні зміни видаткової частини пов'язані з наближенням закінчення року. Головні розпорядники коштів запропонували перерозподілити затверджені бюджетні призначення на першочергові витрати, у тому числі внести зміни і уточнення в об'єкти бюджету розвитку. В результаті запропонованих головними розпорядниками коригувань кошти спрямовуються на пріоритетні напрямки розвитку міста.

У Миколаєві перерозподілять бюджет: на купівлю нічного клубу для Центру адмінпослуг та квартири для афганців

На фінансову допомогу КП "Миколаївелектротранс" пропонується перерозподілити 14 млн 411 тис. грн, ці кошти планується направити на погашення боргу перед Пенсійним фондом та розрахунки за електроенергію. На придбання будівлі для Центру надання адміністративних послуг направлять 12,5 млн грн, на придбання квартир для афганців - 800 тис. грн, а на придбання житла для створення будинку сімейного типу - 2 млн грн. У четвер, 10 листопада, цей проект рішення розгляне депутатський корпус у ході позачергової сесії.

Нагадаємо, що у Миколаєві Центр адмінпослуг хочуть переселити у нічний клуб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаї