У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку

Три тижні тому ЖЕК сповістив мешканців про те, що всі 12 квартир повинні виселитися зі своїх осель на час проведення ремонту надпідвального перекриття
Depo.Миколаїв
5 липня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку
У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку

У Миколаєві жителька будинку, якому виповнилось вже 100 років, провалилась у підвал з власної квартири. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав користувач Сергій-Маринка Борисенко-Лазарева, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 1

Інцидент стався в одному з жилкопів по вул. Даля. Через аварійний стан будинку жінка з власної квартири провалилась у підвал: "В продовження епопеї з нашим будинком і його ремонтом. Сьогодні ввечері в сусідньому з нами будинку (адреса той же Даля, 1) на першому поверсі однієї з квартир завалилася підлога вниз до підвалу разом з господинею квартири. Жінку визволити вдалося сусідам, вона не постраждала, на щастя. Викликали МНС - хлопці приїхали, подивилися, сказали звертатися в ЖЕК, міськвиконком, облвиконком, і поїхали".

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 2

Також на місце подій приїздив депутат міськради та голова адміністрації Заводського району В'ячеслав Карцев: "Його поводили і по нашим квартирам, і по тій, де впала підлога. Він усміхнувся, сказав: "Будемо думати, як вам допомогти".

У Миколаєві жінка провалилась у підвал 100-річного будинку - фото 3

Зазначимо, що вказаний жилкоп складається з п'яти двоповерхових флігілів. Три тижні тому ЖЕК сповістив мешканців одного з цих флігілей про те, що мешканці всіх 12 квартир повинні виселитися зі своїх осель на час проведення ремонту надпідвального перекриття.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв