У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину

Місцеві готові до кардинальних дій, адже не знають навіть, як допомогти у разі нападу
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину
У Миколаєві зграя собак біля школи напала на людину

У Миколаєві, в Інгульському районі, велика зграя собак, що живе біля будинків, напала на людину. Про це написала Тетяна Жаренова у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Мешканка Миколаєва розповідає, що у прибудинковій зграї живе 15-17 собак. Примітно, що вони "дислокуються" по пр. Богоявленському, 14-а, навпроти входу в СШ №10. Тобто поряд зі зграєю проходять десятки дітей. 

Під ранок собаки когось рвали: "Точно людину, тому що за словами мешканців сусіднього будинку, які розповіли мені про це, чули нестямні жіночі крики, собачий гавкіт і гарчання, звуки боротьби. Швидше за все, на зуби попалися бомжі, раз в ЗМІ не було інформації про потерпілого. Проте, це все одно людина", - пише Жаренова.

Вона також зазначила, що зграї влаштовують нічні погоні за котами та постійно їх рвуть: мешканцям залишається їх закопувати. Жаренова задає доцільне питання, як відбити людину та не стати при цьому самому жертвою. Крім того, потрібно щось робити з дикою зграєю: готові вже до кардинальних методів.  

Нагадаємо, Depo.Миколаїв півтора місяці тому подало заявку на стерилізацію зграї собак. Поки чекаємо відповіді від комунальників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв