У Миколаєві збираються встановити ще 70 камер та запустити розпізнавання номерів машин

Програма "Безпечне місто" затягнулася і поки її особливих результатів не видно
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві збираються встановити ще 70 камер та запустити розпізнавання номерів машин
У Миколаєві збираються встановити ще 70 камер та запустити розпізнавання номерів машин

У Миколаєві за програмою "Безпечне місто" встановлять зе 70 камер відеонагляду. Про це під встигли розповісти до "замінування" сесії міськради сьогодні, 5 вересня, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами директора КП "Міський інформаційно-обчислювальний центр" Євгена Богаченка, у місті вже працює 48 камер, завдяки яким вдалося розкрити декілька злочинів. До кінця року планують запустити близько 70, а також розширити систему зберігання відеозаписів на сервері до місяця та розпізнавання номерів машин.

За словами мера, 13 вересня збираються остаточно розглянути завершальну стадію проекта. Варто додати, що першу партію камер запустили в жовтні минулого року. Але відтоді ситуація заглухла. "Тільки в жовтні (2015 - ред.) запустити систему "Безпечне місто". Рік знадобився для того , щоб її тільки прийняли на баланс. Жодного руху в її розвитку немає. Я точно знаю, що проекта поки немає і тільки проектанти проект прийняли. Тобто у цей рік можемо не встигнути встановити камери, що їх було 120", - сказав "нашекраївець", екс-мер Миколаєва Юрій Гранатуров.

Він також зауважив, що систему мали запустили за досвідом інших міст та встановити в поліції. Проте, як виявилося, запустили її у міськвиконкомі. "Замість цього її встановили у міськвиконкомі та вважають, що у міськвиконкомі це буде багато ефективніше", - сказав Гранатуров.

Депутати поцікавилися в екс-мера, хто ж дав команду встановлювати систему у міськвиконкомі. На це Гранатуров розвів руками та сказав, що не знає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв