ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві збираються встановити ще 400 теплолічильників

Для цього у бюджеті міста запланували більше 20 мільйонів гривень
Depo.Миколаїв
15 березня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві збираються встановити ще 400 теплолічильників
У Миколаєві збираються встановити ще 400 теплолічильників

Цього року у Миколаєві продовжиться програма з установлення теплолічильників у домах. У 2016 їх мають встановити близько 400. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Під час відкритої апаратної наради, що відбулася вчора, 14 березня, городяни поцікавилися продовженням програми встановлення лічильників. За словами начальника управління фінансів та бухгалтерської звітності Ірини Кузьменко, у 2015 році на статтю щодо капітального ремонту систем опалення, в тому числі, заміну приладів обліку, було витрачено 8 мільйонів гривень. На 2016 рік заплановано більше 20 мільйонів гривень. У місті буде встановлено близько 400 приладів обліку тепла.

Нагадаємо, зимою у миколаївців виникло багато претензій до тепловиків з приводу того, що вони опломбували арматуру лічильників, відкрити "тепло" на максимум та заборонили людям регулювати його. Як виявилося, лічильники призначені тільки для вимірювання обсягів спожитого тепла, а для регулювання потрібно встановити додаткове обладнання, яке обійдеться приблизно в 50 тисяч гривень додатково. Раніше комунальники про це мовчали.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв