У Миколаєві збираються створити новий баскетбольний клуб

Метою клубу ставлять розвиток молодих гравців
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві збираються створити новий баскетбольний клуб
У Миколаєві збираються створити новий баскетбольний клуб

Екс-тренер МБК "Миколаїв" Валентин Берестнєв взявся за створення у Миколаєві нового баскетбольного клубу. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Xsport.

Повідомляється про те, що готується до старту проект під назвою "Ніко-Баскет", який повинен стартувати в наступному сезоні у Вищій лізі. Берестенєв розповідає, що виступив ініціатором створення клубу. Головною метою він ставить розвиток молодих гравців. 

"Миколаївські хлопці завжди були представлені в збірних різного віку - національних, молодіжних. В останні роки ми цього не бачимо. Для цього і створюється клуб, щоб десь підхопити ту молодь, яка "зависла" між ДЮСШ та Суперлігою. На мій погляд, якщо хлопець не заграв в 19-20 років, то на ньому рано ставити хрест. Необхідно працювати з гравцями, і потім вони можуть заграти через рік-два-три", - сказав Берестенєв.

Він зазначає, що створює клуб на базі СДЮСШОР №4, ядром команди стануть випускники останніх років, а також учні старших класів спортшколи. "Можливо, будемо запрошувати і інших хлопців на яких бракує позиції", - додав Берестенєв.

Нагадаємо, що президент МБК "Миколаїв" Михайло Козир склав повноваження. Ситуацію у команді називають близькою до критичної.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв