У Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалу

Поки "візитівка" міста виглядає непрезентабельно
Depo.Миколаїв
11 серпня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалу
У Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалу

Агенція розвитку Миколаєва та КП "Інститут соціально-економічного розвитку міста" планують освітлення привокзальної площі. Про це йдеться на сторінці агенції у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Залізничий вокзал минулого року почали реконструювати, проте поки процес заглух. За саму площу біля вокзалу ніхто не брався, тому вона виглядає малопривабливою. За словами представників агенції, мер доручив їм змінити площу, яку бачать гості міста першою.

"Зігнуті щогли та стовпи, які потрібно вирівняти, світильники на щоглах, жоден з яких не працює… До речі, а ви знали, що кріплення освітлювальних ламп на щоглах біля залізничного вокзалу зроблені у вигляді літаків?", - пише агенція.

У Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалу

За результатами виїзної наради вирішили провести топозйомку, геоліогічні вишуковування та розробити проект капітального ремонту опор. Зараз розробляється проект освітлення площі з позиції енергоефективності. Метою ставлять освітити та зменшити споживання енергії.

У Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалуУ Миколаєві збираються освітити площу біля залізничного вокзалу

"Підприємство "ГАЛЕД Україна", яке успішно впоралось із завданням по переоснащенню ліхтарів на небезпечних пішохідних переходах, продовжить освітлювати Миколаїв енергоефективним обладнанням і на привокзальній площі. На даний момент фахівці компанії представили точні розрахунки світильників та креслення місць їх розташування. Вже найближчим часом сам залізничний вокзал та площа довкола нього стануть більш сучасними, безпечнішими для водіїв та пішоходів", - йдеться в повідомленні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв