ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві запропонували встановити відеоспостереження під Широкобальським мостом

Поки місцеві викидають сміття під мостом, утворюючи звалище
Depo.Миколаїв
4 травня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві запропонували встановити відеоспостереження під Широкобальським мостом
У Миколаєві запропонували встановити відеоспостереження під Широкобальським мостом

Сьогодні, 4 травня, на апаратній нараді говорили про ремонт Широкобальського моста. Міський голова Олександр Сєнкевич запропонував "одягнути" проїжджу частину мосту в залізобетон. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

"Давайте розглянемо варіант залізобетонного покриття моста, не асфальтового", - сказав Олександр Сєнкевич. Але, як зазначив голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, цього робити не варто. За його словами, міст давно не ремонтували, тому він може не витримати навантаження, що збільшується.

Мер Миколаєва надав доручення розглянути усі можливі варіанти і провести якісний ремонт моста. Крім того, Олександр Сєнкевич звернув увагу підлеглих на сміття, яке збирається під Широкобальським мостом. У мерії це пояснюють тим, що через потік машин, що постійно зростає, під міст летить бруд і сміття, накопичуючись там. "Треба вивезти усе це сміття", - сказав мер. 

Також погіршує ситуацію те, що недбайливі городяни викидають під мостом побутове сміття, створюючи таким чином стихійне звалище. Керівник адміністрації Корабельного району зазначив, що цього року вже два рази там ліквідували звалище. Але люди з особливою ретельністю продовжують викидати сміття під мостом.

Олександр Сєнкевич запропонував встановити у тому місці камери відеоспостереження, щоб контролювати, що відбувається під мостом і карати порушників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв