Миколаїв закрили від вантажівок до п'ятниці

За цей час у місті повинні встановити заборонні дорожні знаки та загороджуючі пристрої для фур
Depo.Миколаїв
16 липня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
Миколаїв закрили від вантажівок до п
Миколаїв закрили від вантажівок до п'ятниці

В останні дні Миколаїв особливо заполонили вантажівки. Місто вирішили рятувати, тому заборонили рух фур. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що про рішення щодо заборони стало відомо вчора, 15 липня, ще вдень. Проте офіційно діяти вона почала з 20:00. 

"З метою забезпечення стабільної життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту на магістральних вулицях, міжквартальних проїздах та тротуарах, уникнення аварійних ситуацій та заторів громадського транспорту, збереження автомобільних доріг міста в період спекотної погоди заборонити рух великовагових та великогабаритних транспортних засобів через територію м. Миколаєва", - йдеться у рішення виконкому.

Заборона почала діяти з 20:00 15 липня до 20:00 наступної п'ятниці, 22 липня. За виконанням рішення стежитиме патрульна поліція спільно з управлінням Укртрансбезпеки в Миколаївській області. Разом з тим Департаменту ЖКГ, управлінню транспортного комплексу, КП "Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ" спільно з відділом превентивної діяльності Нацполіції доручили встановити дорожні знаки та загороджуючі пристрої, що забороняють в'їзд великовагових та великогабаритних транспортних засобів до Миколаєва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв