У Миколаєві за тиждень виявили 19 нелегальних мігрантів

Деякі з іноземців перебувають в Україні незаконно вже по шість років
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 15:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві за тиждень виявили 19 нелегальних мігрантів
У Миколаєві за тиждень виявили 19 нелегальних мігрантів

Під час профілактичних заходів з виявлення іноземців та ОБГ, які нелегально перебувають на території України, відділ організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення спільно з територіальними підрозділами Управління ДМС в Миколаївській області на території регіону виявили 19 нелегальних мігрантів. Рейд проводили з 21 до 28 липня. Про це йдеться на сторінці Іміграційний контроль у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

18 примусово повернуть. На ще одного нелегального мігранта готуються матеріали для забезпечення примусового видворення. Трьом порушникам скорочено строк перебування на території України.

"За результатами вжитих заходів було виявлено 72 порушника міграційного законодавства: (ч. 1 ст. 203 КУпАП - 41; ст. 204 КУпАП - 3; ст. 205 КУпАП - 28). Накладено штрафів на суму 29920 грн", - йдеться в повідомленні.

Серед виявлених нелегальних мігрантів було три громадянина Узбекистану, яким в поточному році вже скорочувався термін перебування на території України, громадянин Азербайджану, що в'їхав у безвізовому порядку в Україну ще 21 грудня 2014 року та після закінчення 90 днів законного перебування продовжив перебувати в Україні нелегально, громадянин Грузії, який 6 років перебував на території України нелегально.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв