У Миколаєві за гроші кримінального авторитета "Мультика" встановлять пам'ятник

Михайло Тітов передав "Комітету бичка" 125 тис. грн на виготовлення пам'ятника "Хлопчик з бичками та котом"
Depo.Миколаїв
22 липня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві за гроші кримінального авторитета "Мультика" встановлять пам
У Миколаєві за гроші кримінального авторитета "Мультика" встановлять пам'ятник

У Миколаєві скандальний бізнесмен, у вузьких колах більш відомий як кримінальний авторитет "Мультик" (Михайло Тітов) проспонсорував виготовлення скульптури "Хлопчика з бичками та котом", який має з'явитися на Нижньому БАМі. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Володимир Гуллєр, передає Depo.Миколаїв.

Михайло Тітов передав "Комітету бичка" 125 тис. грн на реалізацію відповідного проекту: "Комітет бичка" і наглядова рада інформує городян і шанувальників малої бронзової скульптури "Хлопчик-Рибачок" про те, що Миколаївським бізнесменом і патріотом міста Михалом Тітовим внесено перші 125 тис. гривень на виготовлення скульптури. І це тільки початок. Тепер є повна впевненість в тому, що в нашому чудовому місті восени з'явиться цей прекрасний пам'ятник, який дасть нове звучання Нижній Набережній".

Зазначимо, що ім'я кримінального авторитета "Мультика" звучало в багатьох замовних вбивствах. Вдова розстріляного бізнесмена Петра Барашковського відкрито заявляє, що вбивство її чоловіка замовив Михайло Тітов

Крім того "Мультику" звітував депутат облрадіи від БПП Федір Барна щодо результатів голосування по розробці Вознесенського кар'єру. Пізніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що містом негласно керує саме кримінальний авторитет Михайло Тітов, якого покривав колишній прокурор області В'ячесла Кривов'яз. Луценко поставив перед новопризначеним очільником Миколаївської прокурітури Тарасом Дунасом завдання розслідувати справу "Мультика". 

У Миколаєві за гроші кримінального авторитета

ло

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв