ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві з'явиться пам'ятник "Хлопчик-рибалка і кіт"

Місцевий скульптор розробив 3 ескізи майбутнього пам'ятника
Depo.Миколаїв
18 квітня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві з
У Миколаєві з'явиться пам'ятник "Хлопчик-рибалка і кіт"

Сьогодні, 18 квітня, голова облдержадміністрації Вадим Меріков відвідав майстерню відомих художників, скульпторів сім'ї Макушених. Комітет ініціативної групи "Комітет Бичка" представили макет пам'ятника хлопчикові-рибалці бичків.

Віктор Макушин розробив 3 ескізи майбутнього пам'ятника, на сьогоднішній день в ході обговорення громадськості саме варіант "Хлопчик-рибалка і кіт" підтриманий більшістю, які взяли участь в обговоренні. За словами Олени Кабашної пам'ятник уособлює всіх миколаївців, які хлопцями вудили рибу на Південному Бузі та Інгулі, як спогад про дитинство. Вона впевнена, що хлопчик-рибалка стане більше, ніж символом Миколаєва, а повинен залучити до більш глобальних екологічних проблем, таких як забруднення річок.

У Миколаєві з'явиться пам'ятник

"Можливо, коли люди будуть дивитися на нього, і будуть згадувати про річку Південний Буг, про флору і фауну", - сказала Олена Кабашна.

За словами Віктора Макушина, пам'ятник буде 1,55 м і планується його встановити на нижній Набережній.

Вадим Меріков запевнив, що повністю підтримує проект, як організаційно, так і матеріально: "Дуже хороший проект, який підтримало багато миколаївців. Сподіваюся, в цьому році ми реалізуємо його і відкриємо пам'ятник, який стане символом екологічної кампанії в нашому регіоні. Ну, звичайно ж, символом бичка, який завжди асоціюється з Миколаєвом".

Він упевнений, що проект об'єднає навколо себе велику кількість жителів області, які будуть готові долучитися до збору коштів, а хлопчик-рибалка стане по-справжньому "народною скульптурою".

Вадим Меріков подякував ініціативній групі за патріотичну громадянську позицію.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв