У Миколаєві з'явиться філіал Української академії лідерства

Миколаїв відвідали представники Western NIS Enterprise Fund, щоб оговорити деталі реалізації у нашому місті кількох проектів
Depo.Миколаїв
10 липня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві з
У Миколаєві з'явиться філіал Української академії лідерства

7-8 липня Миколаїв відвідали представники Western NIS Enterprise Fund, щоб оговорити деталі реалізації у нашому місті кількох проектів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Так, 8 липня міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч із менеджером проектів місцевого розвитку цього фонду Іриною Озимок. Вона приїхала до Миколаєва для ознайомлення з тими проектами, які підготувала Агенція розвитку Миколаєва і які пов’язані з підвищенням інвестиційної привабливості міста, благоустроєм Миколаєва, розвитком громадянського суспільства. Під час зустрічі мова йшла про строки та умови фінансування цих проектів.

Планується, що наступного тижня представники Агенції розвитку Миколаєва відправляться до Києва і презентують свої напрацювання безпосередньо правлінню фонду Western NIS Enterprise.

А напередодні, 7 липня, Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон та представники фонду, перебуваючи у Миколаєві, розглянули питання відкриття у нашому місті південного осередку Української академії лідерства. У Миколаєві він має запрацювати вже цього року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв