У Миколаєві взяли під варту реалізатора горілки, від якої померли п'ятеро осіб

У збуті смертельно небезпечного фальсифікату підозрюють 27-річного мешканця міста
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві взяли під варту реалізатора горілки, від якої померли п
У Миколаєві взяли під варту реалізатора горілки, від якої померли п'ятеро осіб

Мешканця Миколаївської області, який підозрюється у збуті фальсифікованих алкогольних напоїв, що призвело до тяжких наслідків, взято під варту. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі прокуратури.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров'я людей, що спричинило тяжкі наслідки (ч.3 ст.204 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що у період з 20 по 25 вересня мешканці Миколаєва придбали фальсифіковані алкогольні напої (горілку), вживання яких призвело до смерті п'яти осіб.

За підозрою у вчиненні цього злочину затримали 27-річного мешканця області та 2 жовтня слідчий суддя Центрального райсуду Миколаєва за клопотанням слідчого, погодженого із процесуальним керівником, обрав стосовно нього винятковий запобіжний захід – тримання під вартою терміном на 60 діб без права внесення застави.

Нагадаємо, що п'ятеро миколаївців загинули від фальсифікованої горілки. Купували її у мкрн Тернівка. Мешканців міста просять повідомляти про факти підробки алкоголю.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв