У Миколаєві взяли під варту педофіла, який намагався розбестити 10-річну дівчинку

Чоловіка посадили за грати тільки після апеляційної скарги, а у суді першої інстанції відпустили
Depo.Миколаїв
16 травня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві взяли під варту педофіла, який намагався розбестити 10-річну дівчинку
У Миколаєві взяли під варту педофіла, який намагався розбестити 10-річну дівчинку

Колегією суддів Апеляційного суду Миколаївської області у складі головуючого Пустовара М.Л., суддів Куценко О.В. та Олещук Т.Л. розглянуто апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді Южноукраїнського районного суду, якою відмовили у взятті під варту Сергія Шпака, що підозрюється у розпусних діях щодо 10-річної дівчинки. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі апеляційного суду області.

Після встановлення особи підозрюваного у судовому засіданні, колегія суддів Апеляційного суду Миколаївської області оголосила, що у суді першої інстанції провадилося закрите судове засідання. Слід додати, що прокуратура не заперечувала проти відкритого судового розгляду. Але підозрюваний та його захисник були проти. Тому журналістів та слухачів видалили із судової зали.

Ухвалою Апеляційного суду від 16 травня судове рішення першої інстанції скасовано, постановлено нову ухвалу, і Сергій Шпак, підозрюваний у вчинені розпусних дій щодо малолітньої особи, передбачених ч.2 ст.156 КК України, взятий під варту в залі суду строком до 8 липня 2016 року.

Нагадаємо, інцидент трапився ще 9 травня. Роздягнений чоловік намагався затягнути у воду 10-річну дівчинку. Врятував її рибалка. Слід додати, що у суді першої інстанції суддя відмовила в задоволенні клопотання слідчого поліції про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно педофіла. Також зазначалось, що він раніше відбував покарання. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв