У Миколаєві вже втретє за тиждень підпалюють полігон побутових відходів

Директор комунального підприємства "Миколаївкомунтранс" Юрій Мостовий підозрює, що підпал вчинюють люди, невдоволені результатом конкурсу
Depo.Миколаїв
7 липня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вже втретє за тиждень підпалюють полігон побутових відходів
У Миколаєві вже втретє за тиждень підпалюють полігон побутових відходів

Вчора, 6 липня, виникла пожежа на території полігону твердих побутових відходів Миколаєва, який знаходиться на території Миколаївського району області. Про це НікВесті повідомив директор комунального підприємства "Миколаївкомунтранс" Юрій Мостовий, передає Depo.Миколаїв

Він повідомив, що за останній тиждень це вже третя пожежа на території полігону ТПВ: "Це третій підпал за тиждень. Особливо страшного нічого немає. Підпалили в посадці траву. Вона швиденько на гілки перекинулася і почало поширюватися далі".

Він не виключає, що почастішали на території міського звалища пожежі не випадкові і підозрює, що хтось навмисне влаштовує підпали: "Є підозра, що комусь дуже не сподобалися результати конкурсу (конкурсу з визначення перевізників ТПВ в Миколаєві, в якому по двом районам перемогло КП "Миколаївкомунтранс", - прим.). Три рази викликали поліцію, але ніхто не хоче займатися цим. Пишуть, що самозаймання. Я не знаю що робити. Адже у нас скільки (довгий час, - прим.) не було пожеж, а за цей тиждень - третій підпал".

Він повідомив також, що станом на 19:40 співробітники ГСЧС, які перебувають на місці події, локалізували пожежу і визначили точку загоряння: "Пожежу локалізували, вона уже не поширюється нікуди. Зараз продовжують її гасити. Приїхала також поліція, визначили точку загоряння, але не знаю, що вони там напишуть в протоколі. На місці також присутній начальник ГСЧС в Миколаївському районі, який в черговий раз заявив про те, що вже давно знаходиться в міськраді - уставити паркан навколо полігону".

Як відомо, 3 липня, на відкритій території в селі Весняне Миколаївського району та Мішково-Погорілівська сільської ради Вітовського району сталося загоряння сміття. В обох випадках, за попередньою інформацією, причиною загорянь стало необережне поводження з вогнем з боку населення.

Нагадаємо, 21 червня, в Інгульському районі Миколаєва сталася пожежа на стихійному звалищі, влаштованої на місці колишнього кар'єру.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв