У Миколаєві вже четверо померло від отруєння "паленою" горілкою

Всі жертви з Тернівки і купували алкоголь в місцевому магазині
Depo.Миколаїв
28 вересня 2016 09:24
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вже четверо померло від отруєння "паленою" горілкою
У Миколаєві вже четверо померло від отруєння "паленою" горілкою

Чотирьох жителів Миколаєва могла вбити нелегальна одеська горілка. Правоохоронці перевіряють усі торгові точки району, аби натрапити на слід фальсифікату. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на ТСН.

Попередні дані слідства про загибель людей внаслідок вживання горілки у Миколаєві вказують на те, що причиною смертей став метиловий спирт. Наразі в області офіційно підтверджено чотири летальних випадки. "Під час огляду чоловікові стало зле, почали реанімаційні дії, але дорогою до лікарні чоловік помер. Через три-чотири години жінка померла. Попередньо схоже на метиловий спирт", - заявив головний лікар Миколаївської ЛШМД Олександр Дем'янов.

Слідчим у Миколаєві уже навіть вдалося дещо дізнатися про походження смертельного сурогату. За попередніми даними, в горілці, від якої померли четверо людей у Миколаєві, як і у Харкові, був метиловий спирт.

Загиблі – дві сімейні пари. Двоє померли вдома. Як з’ясувалося, ще кілька днів тому. Двох – чоловіка та жінку - у ці вихідні намагалися врятувати медики. Усі загиблі з Тернівки, а горілку купували у місцевому магазині. Але продавець і одночасно його власниця запевняє, що спиртним не торгує взагалі, бо не має ліцензії. Крім того, її два дні тому перевіряли правоохоронці, і нічого протизаконного не знайшли. "Ідіть, дивіться – мені нема, чого приховувати. До мене з поліції приходили, все подивилися, сказали, що я їм не цікава", - каже Тетяна Грибцова.

Місцеві жителі не на камеру кажуть, що там таки підторговують горілкою, але нелегально. Чи в дійсно в цьому магазині її придбали загиблі – правоохоронці зараз з'ясовують. Вони відпрацьовують всі торговельні точки Тернівки. Достеменно встановленна лише марка горілки. "У ході проведення огляду мясця події вилучено пляшку з рідиною з метиловим або етиловим спиртом – була наклейка з назвою "Краля". Купували в магазині. В якому – зараз з'ясовуємо, проводимо допити", - пояснив представник поліції Юрій Гаркуша.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві двоє людей померли від отруєння сурогатним алкоголем.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв