ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві встановили нові маршрути руху вантажівок

Фури також не зможуть їздити по місту у спекотну погоду та час "пік", а по Варварівському мосту з обмеженою швидкістю
Depo.Миколаїв
11 квітня 2016 15:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві встановили нові маршрути руху вантажівок
У Миколаєві встановили нові маршрути руху вантажівок

Сьогодні, 11 квітня, квітня виконком міської ради підтримав проект рішення "Про заходи щодо оптимізації руху великовантажного автотранспорту до підприємств морегосподарського комплексу м. Миколаєва та його диспетчеризації". Зокрема будуть встановлені обмеження руху фур та їх в'їзди до міста. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На сайті міськради йдеться про те, що керівникам підприємств морегосподарського комплексу та водіям фур, які обслуговують зазначені підприємства, рекомендовано здійснювати паркування за межами житлової забудови, використовуючи наступні місця відстою

Рух великоваговиків також "рекомендують" обмежити за напрямками. Так, з Одеського, Очаківського та Веселинівського фури тепер рухатимуться по трасі М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" до повороту на автошлях Т 1506 (с. Сливине), далі до с.Широколанівка-смт Веселинове-м. Вознесенськ-траса Р-06 "Ульянівка- Миколаїв" у напрямку до м. Нова Одеса – в'їзд до Миколаєва.

З Дніпропетровського, Херсонського, Київського та Кіровоградського напрямків - по об'їзній дорозі Миколаєва до Баштанського шосе (інформаційно-диспетчерський пункт ПП "Слов'янський базар") – вул. Новозаводська – вул. Турбінна – вул. Космонавтів – вул. Залізнична – вул. Авангардна – пр. Богоявленський – вул. Кузнецька – пров. Суднобудівників – вул. Індустріальна, далі до адреси підприємства.

Рух вантажівок "Нібулона" на місця відстою підприємства (вул. Індустріальна) тепер слід без заїзду на диспетчерські пункти. У випадку заповнення власного майданчика машини мають відстоювати на місцях "Ян Марк-Терміналу" або ПП "Слов'янський базар" в залежності від місця призначення. Аналогічне рішення стосується і  ТОВ "Гринтур-екс", у якому місця відстою на вул. Залізничній.

Вантажівкам з "Ніка-Тера" на відстій потрібно рухатися за такими маршрутами: Одеський, Очаківський та Веселинівський напрямки - по трасі М-14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ" до повороту на автошлях Т 1506 (с. Сливине), далі до с.Широколанівка – смт Веселинове – м. Вознесенськ – траса Р-06 "Ульянівка-Миколаїв" у напрямку до м. Нова Одеса – в'їзд до м. Миколаєва.

З Дніпропетровського, Херсонського, Київського та Кіровоградського напрямків: по об'їзній дорозі м. Миколаєва до Баштанського шосе (інформаційно-диспетчерський пункт ПП "Слов’янський базар") – вул. Новозаводська – вул. Турбінна – вул. Космонавтів – пр. Богоявленський – вул. Гагаріна – вул. Степова; вул. О. Вишні – вул. Самойловича – пр. Богоявленський – вул. Кобзарська – вул. Айвазовського.

Крім того, оскільки Варварівський міст знаходиться в аварійному стані, по ньому буде зменшено швидкість фур до 40 км/год та встановлено норму проходження по вагових параметрах з навантаженням на вісь до семи тонн або фактичною масою до 24 тонн. Також в'їзд великовантажного транспорту до Миколаєва у часи "пік" обмежено з 06:00 до 09:00 та з 16:00 до 19:00. Аналогічне рішення стосується і спектотної погоди: в'їзд вантажівок у місто буде обмежено при температурі повітря більш ніж + 28°С.

Департамент ЖКГ повинен розглянути можливість встановлення наступних світлофорних об'єктів: вул. Троїцька (Кірова) – вул. Новозаводська; вул. Космонавтів – вул. Турбінна; Херсонське шосе – вул. Новозаводська; вул. Новозаводська – пр. Миру; а також передбачити проведення капітального ремонту вул. Новозаводської (від вул. Троїцької (Кірова) до вул. Турбінної), вул. Турбінної з її розширенням (за можливістю) для руху вантажного транспорту, вул. Залізничної (від вул. Космонавтів до вул. Авангардної).

Слід зазначити, що аналогічні обмеження руху фур під час спекотної погоди та час "пік" також вводили, але результатів це ніяких не дало. 

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв