У Миколаєві впіймали трьох нелегальних мігрантів

Стосовно двох громадян Узбекистану прийнято рішення про примусове повернення із забороною в'їзду на територію України на 3 роки
Depo.Миколаїв
3 червня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві впіймали трьох нелегальних мігрантів
У Миколаєві впіймали трьох нелегальних мігрантів

В рамках ССПО "Кордон-2016" відділом організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України в Миколаївській області за результатами проведених заходів на території м. Миколаєва протягом тижня було виявлено 3 нелегальних мігрантів, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Стосовно двох громадян Узбекистану прийнято рішення про примусове повернення із забороною в'їзду на територію України на 3 роки. Громадянина Азербайджану було виявлено повторно після закінчення визначеного терміну виконання раніше прийнятого рішення про його примусове повернення, від виконання якого він ухилився. Наразі готуються документи для прийняття рішення про його примусове видворення за межі України та вживаються заходи щодо виконання такого рішення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв