У Миколаєві волонтер звинуватила "Батьківщину" в "кидалові"

Волонтерка мала пройти в облраду на вільне місце, але її позбавили мандата, навіть не повідомивши про це
Depo.Миколаїв
26 жовтня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві волонтер звинуватила "Батьківщину" в "кидалові"
У Миколаєві волонтер звинуватила "Батьківщину" в "кидалові"

Миколаївська волонтер Тетяна Поліщук заявила, що партія "Батьківщина" позбавила її права стати депутатом. На виборах жінка балотувалася від цієї політсили, але коли дійшла її черга стати депутатом обласної ради, їй почали вставляти палки в колеса. Про це вона розповіла в "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що  в серпні цього року в ДТП загинув депутат від "Батьківщини" Володимир Гулін. Волонтер Тетяна Поліщук випадково дізналася, що має пройти за списком партії в облраду на вільне місце. Але її не повідомили про це. Коли вона сама звернулася до виборчої комісії, їй сказали, що виявляється, є її відмова: "Додзвонилися до голови Миколаївської ОВК Ірини Пономаренко, вона повідомила, що я не подала заяву до 17 жовтня, тому це вважається як відмова від депутатського мандата. Про те, що ніхто не попередив, вона відповіла, що хтось начебто мені дзвонив з "Батьківщини", і я по телефону відмовилась", - розповіла Поліщук.

У Миколаєві волонтер звинуватила партію "Батьківщина" в "кидалові"

Поліщук впевнена, що її права були порушені, тому прагне домогтися справедливості. Сьогодні волонтер вже написала листа до Миколаївської обласної виборчої комісії з проханням скасувати постанову про відмову в реєстрації: "Я весь час перебувала в місті й була постійно на зв'язку, пошта переглядалася регулярно, та повідомлень не було. За номером телефона, який я вказувала в документах при реєстрації мене як кандидата ніхто з членів комісії мені не дзвонив. Вважаю Постанову №97 незаконною, що грубо порушує мої права бути обраною", - заявляє Поліщук.

Також волонтер додає, що у разі відмови в скасуванні, вона звертатиметься до суду.

У Миколаєві волонтер звинуватила партію "Батьківщина" в "кидалові"

Варто додати, що наступною за списком "Батьківщини" слідує Олена Подрез. 

У Миколаєві волонтер звинуватила "Батьківщину" в "кидалові"

Як повідомила "Преступности.НЕТ" голова Миколаївської обласної виборчої комісії Ірина Пономаренко, Подрез протягом 20 діб не погодилася, але і не відмовилася від депутатського мандата. Вона не змогла цього зробити через хворобу, оскільки лежала в лікарні. Тому обласна виборча комісія вирішила, що Подрез все ж таки відмовилася від посади.

Крім того, Поліщук опублікувала у "Фейсбуці" постанову виборчої комісії. Згідно з нею визнали, що Поліщук відмовилася від мандата. Наступний за списком - Олександр Демчук - мав би бути обраний депутатом, про що його повинні були повідомити. Але він також відмовився від мандата, за інформацією ОВК.

У Миколаєві волонтер звинуватила "Батьківщину" в "кидалові"

Нагадаємо, що головою Миколаївської обласної організації "Батьківщини" є Михайло Соколов, якому висловили недовіру та зняли з посади першого заступника голови облради.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв