ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві воєнізований гірничо-рятувальний загін "оголосив війну" бурулькам

Спеціалісти боряться з наслідками непогоди та зчищають сніг, лід та бурульки з дахів будинків
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 20:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві воєнізований гірничо-рятувальний загін "оголосив війну" бурулькам
У Миколаєві воєнізований гірничо-рятувальний загін "оголосив війну" бурулькам

У Миколаєві продовжують розчищаються не тільки дороги і пішохідні частини, а й упорядковуються дахи будинків і соціальних об'єктів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі миколаївської міськради. 

Активно задіяний у цих роботах і державний воєнізований гірничо-рятувальний загін, який очищає від снігу дахи, прибирає бурульки і полій, бореться з наслідками надзвичайних ситуацій. Наприклад, за останній час МАРСеане звільнили від снігу та криги даху Миколаївського театру ляльок, дитячих садків № 141, № 2, № 49, а також аварійний дах вечірньої школи № 5. Співробітники гірничо-рятувального загону також прибрали бурульки і полій з дахів дитячої амбулаторії, розташованій по пр. Жовтневому, 6, мерії, житлових будинків по вул. Комсомольській, 5, 7, вул. Колодязної, 3.

Крім того, державний воєнізований гірничо-рятувальний загін був задіяний при ліквідації наслідків обвалу покрівлі та пошкодження тепломереж вечірньої школи №5 та Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, очищенні даху від снігу житлового будинку по вул. Образцова, 6, де сталося руйнування покрівлі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв