ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Миколаєва з дипломатичніим візитом прибув посол Таджикістану

Чиновники місцевої ОДА розглядають різні варіанти співпраці з закорнонними колегами
Depo.Миколаїв
11 квітня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua
До Миколаєва з дипломатичніим візитом прибув посол Таджикістану
До Миколаєва з дипломатичніим візитом прибув посол Таджикістану

Співпрацю в економіці, науці, культурі обговорили сьогодні під час зустрічі голови обласної ради Вікторії Москаленко, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь з Послом Таджикистану в Україні Файзуллом Холбобоєвим, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

"Між нашими країнами доброзичливі відносини, які потрібно розвивати. Через відсутність спільного кордону між нашими країнами незначний товарообіг, але є й інші майданчики для співпраці - ми могли б надавати допомогу в навчанні ваших студентів. У нас гарні технічні вузи і аграрний. Можна було б налагодити обмін фахівцями в енергетичній сфері, не менш важливо розвивати і відносини в культурній сфері", - зазначив В'ячеслав Бонь.

Він розповів, що овочівницьке господарство "С-Росток", створене братами Садрідіновими, яке стало в Миколаївській області флагманом аграрного бізнесу і займає лідируючі позиції в Україні.

Зазначимо, що делегація відвідає сьогодні Миколаївський район і ознайомиться з діяльністю підприємства.

У свою чергу Посол подякував за зустріч і наголосив: "Наш народ підтримує Україну в економічних, соціальних, культурних відносинах. Ми і надалі готові розвивати наші таджицько-українське співробітництво у всіх сферах".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв