У Миколаєві водій хотів отримати дублікат документів на викрадене авто

Чоловік вигадав, що загубив свідоцтво про реєстрацію під час збору врожаю
Depo.Миколаїв
27 жовтня 2016 19:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві водій хотів отримати дублікат документів на викрадене авто
У Миколаєві водій хотів отримати дублікат документів на викрадене авто

З початку року на Миколаївщині фахівці сервісних центрів МВС виявили 15 автомобілів, що перебували в розшуку. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Регіонального сервісного центруМВС в Миколаївській області.

Мешканець Веселинівського району звернувся до територіального сервісного центру МВС у Миколаєві з проханням отримати дублікат свідоцтва про реєстрацію ВАЗ 2115. Зі слів автовласника, попередній він загубив під час збирання врожаю.

Однак, замість надання документів фахівці сервісного центру викликали правоохоронців. Адже, перевіривши машину за наявними інформаційно-пошуковими системами з'ясувалося, що ВАЗ з липня 2011 року перебуває в розшуку як викрадена в Центральному районі Миколаєва.

Не вдалося здійснити перереєстрацію автомобілю й мешканці обласного центру. Власниця OpelOmega, завітавши до сервісного центру МВС, надала всі необхідні документи для здійснення перереєстрації транспортного засобу на своє ім'я. Проте адміністратор був змушений їй відмовити - автомобіль вже більше року розшукувався Інгульським відділом державної виконавчої служби.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв