ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві визначились з головним комунальником та юристом міста

Головним комунальником Миколаєва буде Андрій Палько, а юристом - Андрій Волков
Depo.Миколаїв
18 лютого 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві визначились з головним комунальником та юристом міста
У Миколаєві визначились з головним комунальником та юристом міста

Сьогодні, 18 лютого, були оголошені результати конкурсів на заміщення вакантних посад заступника директора юридичного департаменту та директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Результати оголосив голова конкурсної комісії Юрій Степанець, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-N". 

Як виявилося, на заступника директора юридичного департаменту був один претендент - Андрій Волков. Він і займе цю посаду.

А на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства за результатами письмового іспиту найбільшу кількість балів набрав Андрій Палько (21 бал з 25 можливих). Олександр Рєпін отримав 16 балів, Олександр Дорошенко - 13. Таким чином комісія рекомендувала меру Олександру Сєнкевичу призначити Палько на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства.

"За" кандидатуру Палько проголосували 6 членів конкурсної комісії і жодного "проти".

Олександр Сєнкевич відзначив, що його порадувало спілкування з усіма кандидатами. Чи не пройшли конкурсний відбір претендентів мер запропонував і далі пробувати себе на інших "не менш цікавих" посадах в Миколаївській міськраді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв