У Миколаєві вітали призерок Чемпіонату Світу з кікбоксінгу

Чемпіонат проходив у м. Дублін, Ірландія
Depo.Миколаїв
20 вересня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві вітали призерок Чемпіонату Світу з кікбоксінгу
У Миколаєві вітали призерок Чемпіонату Світу з кікбоксінгу

Вчора, 19 вересня, у приміщенні адміністрації Корабельного району Миколаєва урочисто вшанували призерок Чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед кадетів та юніорів, який проходив у м. Дублін, Ірландія, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі адміністрації Корабельного району. 

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов за самовіддану плідну працю, високі спортивні досягнення, високу професійну майстерність, виявлення самовідданості, волі до перемоги та вагомий особистий внесок у розвиток спорту Корабельного району м. Миколаєва нагородив Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району та цінними подарунками:

тренера-викладача з кікбоксінгу ДЮСШ № 5 Бондаренко Ірину Олександрівну та вихованок ДЮСШ № 5, неодноразових призерок чемпіонатів Європи та Світу з кікбоксінгу Щербакову Єлизавету – двократну чемпіонку чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед кадетів та юніорів у м. Дублін, Ірландія (2016 рік), Тонконогову Надію - двократну срібну призерку чемпіонату Світу з кікбоксінгу серед кадетів та юніорів у м. Дублін, Ірландія (2016 рік).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв