У Миколаєві виродок погрожував вбити колишню дружину та немовля

Чоловік прийшов помститись колишній дружині та її дитині
Depo.Миколаїв
13 жовтня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві виродок погрожував вбити колишню дружину та немовля
У Миколаєві виродок погрожував вбити колишню дружину та немовля

Патрульним довелось рятувати жінку з дитиною від колишнього чоловіка, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства. 

Вчора, близько 18:00 години, патрульні отримали повідомлення про хуліганство на вулиці Космонавтів. В коридорі домоволодіння інспектори побачили чоловіка, який тримав на руках дитину, віком до двох років. При цьому він погрожував жінці, що вб’є і її і дитину.

Спочатку охоронці порядку намагалися словесно заспокоїти чоловіка, пропонували йому віддати дитину чи їм чи матері. Але у відповідь правопорушник лише продовжував погрожувати, при цьому неодноразово замахуючись немовлям, ніби бажаючи кинути його на підлогу. 

В якусь мить одному з патрульних вдалось схопити чоловіка за руку, і в цей момент інший правоохоронець відібрав дитину й повернув матері. Щоб заспокоїти чоловіка, інспекторам довелось застосувати до нього силу й одягнути на нього кайданки. 

В подальшому з’ясувалось, що чоловік прийшов помститись колишній дружині та її дитині. Зловмисника охоронці порядку доставили до відділу поліції. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв