У Миколаєві викрили ще один нелегальний автовокзал

Нелегальний автовокзал возить пасажирів у Калинівку, Воскресенськ, Пересадівку, Михайло-Лорине, Мішково-Погорілове
Depo.Миколаїв
23 липня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві викрили ще один нелегальний автовокзал
У Миколаєві викрили ще один нелегальний автовокзал

У Миколаєві на перетині вулиць Космонавтів і Кірова діє нелегальний автовокзал, який возить пасажирів у Калинівку, Воскресенськ, Пересадівку, Михайло-Лорине, Мішково-Погорілове. Вдень з "віртуального" автовокзалу відправляється по 20-30 маршруток. Про це на сьогоднішньому засіданні транспортної комісії Миколаївської міської ради розповів керівник "Центру антикорупційних розслідувань" Денис Барашковский, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Підтвердили слова громадського активіста і представники Воскресенська. При цьому вони розповіли, що люди сідають в транспорт безпосередньо на проїжджій частині, так як спеціального "кишені" немає, а майданчик перед заправкою забитий мікроавтобусами.

"На Космонавтів існує ще один нелегальний вокзал. Перед Херсоном промислова зона - там 20-30 маршруток щодня відправляються на Калинівку, на Воскресенськ. Ні квитків, ні стандартів, ні страховок, ні території, ні податків місту немає", - повідомив Барашковский.

У свою чергу, на запитання депутатів, чи знають в управління транспорту про цей автовокзал, начальник відомства В'ячеслав Кащенюк відповів ствердно. Але, при цьому припустив, що активісти "помилилися будівлею" і такими питаннями повинні займатися на обласному рівні.

Раніше повідомлялося, що "невидимка-автовокзал" на вулиці Прикордонній (Чигрина) незаконно заробляє до 50 мільйонів гривень на рік.

При цьому в Укртрансбезпеці повідомили, що в тому місці, де розташована кишеня, тобто і «"невидимка-вокзал" - на перетині вулиці Прикордонної та проспекту Богоявленського, формально відсутнє зупинка міських автобусних маршрутів (маршруток, - ред.). Тому, зупинка або ж стоянка на цьому місці, в межах кишені, будь-яких транспортних засобів не є порушенням транспортного законодавства.

Раніше громадські активісти закликали небайдужих миколаївців приєднатися до боротьби проти "невидимки-автовокзалу", який розташований на вулиці Прикордонній (Чигрина).

Нагадаємо, що даний міжміський автовокзал кілька років незаконно функціонує на базі зупинкового навісу, який орендувала фірма "ПіК". За словами віце-мера Юрія Степанця, з підприємством-порушником повинна боротися "Укртрансбезпека".

Крім того, активісти підрахували, що в день близько 12 маршруток "Миколаїв-Одеса" від'їжджають від зупинки на Чигрина. З цього виходить, що тільки по одному автобусу на годину, які до слова відправляються без всякого графіка з 7 ранку до 7 вечора, і виходить значна сума обороту.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв