У Миколаєві відкриють перевантажувальний комплекс за $ 180 млн

Новий виробничо-перевантажувальний комплекс "Бунге Україна" зможе переробляти і перевалювати 1 млн т продукції
Depo.Миколаїв
9 червня 2016 11:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відкриють перевантажувальний комплекс за $ 180 млн
У Миколаєві відкриють перевантажувальний комплекс за $ 180 млн

Компанія "Бунге Україна" 15 червня відкриває виробничо-перевантажувальний комплекс на території Миколаївського морського порту, в який входить один з найбільших в Україні заводів з виробництва рослинної олії, масляний термінал і розширені потужності зернового терміналу, повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на delo.ua.

"Будівництво нового виробничого комплексу є однією з найбільших американських інвестицій в аграрний сектор економіки України", - зазначають в компанії.

Новий виробничо-перевантажувальний комплекс "Бунге Україна" зможе переробляти і перевалювати 1 млн т продукції.

Відзначається, що вартість проекту становить $ 180 млн.

"Новий промисловий комплекс в Миколаївському порту посилить світове лідерство "Бунге Україна" в сфері переробки олійних і логістики. Реалізація проекту також принесе безперечну користь українським сільськогосподарським виробникам, розширивши вітчизняні експортні потужності з постачання зерна, олійного насіння, сирої олії та інших продуктів переробки на швидкозростаючі ринки країн Близького Сходу, Північної Африки та Азії", - зазначив генеральний виконавчий директор "Бунге"в Європі, країнах Близького Сходу і Африки Тонні Йенсен.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв