У Миколаєві відкрили ще одну сімейну амбулаторію

Нова сімейна амбулаторія обслуговуватиме 9526 осіб, з них 1846 - діти
Depo.Миколаїв
14 жовтня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відкрили ще одну сімейну амбулаторію
У Миколаєві відкрили ще одну сімейну амбулаторію

Вчора, 13 жовтня, в Тернівці по пров. Герцена, 2, відкрили сімейну амбулаторію №4 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради. 

Тепер, щоб отримати медичну допомогу і лікування в денному стаціонарі, жителям Тернівки не потрібно їхати далеко. Нова сімейна амбулаторія обслуговуватиме 9526 осіб, з них 1846 - діти.

Реконструкція будівлі почалася в 2015 році. З бюджету розвитку міста Миколаєва в 2016 році на проведення ремонтних робіт приміщення сімейної амбулаторії було виділено 4 млн. 350 тис. грн. Амбулаторію оснастили новим обладнанням, на придбання якого витратили 812 тис. грн.

"Я б хотів, щоб жителі Тернівки прийняли цей подарунок платників податків з відкритим серцем і любов'ю. Всі дії міської влади та депутатського корпусу спрямовані на те, щоб прийшла цивілізація в райони, в яких її не було. У розвиненому світі амбулаторія не є розкішшю, але для городян це свято", - сказав Олександр Сєнкевич.

В амбулаторії два окремі входи - для дорослих пацієнтів і для малюків, є ліфт для людей з особливими потребами. У медустанові можна буде отримати консультації сімейного лікаря, гінеколога, педіатра, а в недалекому майбутньому і стоматолога. Тут терновчане зможуть пройти онкоосмотр, отримати фізіопроцедури, зробити щеплення. В сімейної амбулаторії буде працювати денний стаціонар на 12 ліжок для амбулаторного лікування хворих терапевтичного профілю, ДОТ-кабінет для пролонгованого лікування хворих на туберкульоз.

Як розповіла начальник управління охорони здоров'я Лариса Дергунова, в Миколаєві вже 38 сімейних амбулаторій. У Тернівці амбулаторія була відкрита давно, а зараз вона отримала нове реконструйоване приміщення, яке відповідає всім санітарним нормам і за площею відповідає кількості населення, що обслуговується. До кінця року планується відкриття ще однієї амбулаторії на вул. Кобера в Інгульському районі. У наступному році медобслуговування стане ближче до жителів Широкої Балки - тут теж відкриють амбулаторію.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв