У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам

На території 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ відбулася урочиста церемонія, присвячена відкриттю Меморіального комплексу воїнам бригади
Depo.Миколаїв
29 серпня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам
У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам

На території 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ відбулася урочиста церемонія, присвячена відкриттю Меморіального комплексу воїнам бригади, загиблим під час захисту суверенітету та незалежності України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі бригади ВДВ ЗС України.

Захід відбувся за участю воїнів-десантників, членів сімей та рідних загиблих, представників міської та обласної влади, громадськості, волонтерів та духовенства.

У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам - фото 1

Протягом 2014 — 2016 рр. віддали життя за незалежність України 57 десантників бригади. Їх подвиги навічно вписані у Книгу Пам’яті військової частини, імена назавжди вкарбовані в граніт Меморіального комплексу.

"Воїни віддали найцінніше за світле майбутнє нашої держави. Це тяжкі неповоротні втрати, нестримний біль у житті сімей військовослужбовців, трагічні сторінки в історії нашої бригади, нашої країни", — наголосив командир 79 окремої десантно-штурмової бригади полковник Олексій Шандар.

У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам - фото 2

За проявлені мужність та героїзм, пов’язані з захистом територіальної цілісності та недоторканості України, особовий склад військової частини, який поклав своє життя за волю та майбутнє нашої держави, був нагороджений посмертно.

Присутні здійснили покладання квітів до Меморіалу героям-десантникам та вшанували подвиг полеглих хвилиною мовчання. На їх честь пролунав військовий салют.

Пам’ять про загиблих героїв—десантників назавжди залишиться в серцях миколаївців.

У Миколаєві відкрили меморіальний комплекс загиблим десантникам - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв