У Миколаєві відбувся танцювальний "джем-сейшн"

Миколаївські танцюристи вирішили відзначити Міжнародний день танцю незвично
Depo.Миколаїв
1 травня 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві відбувся танцювальний  "джем-сейшн"
У Миколаєві відбувся танцювальний "джем-сейшн"

Миколаївські танцюристи вирішили відзначити Міжнародний день танцю незвично: вони організували "джем-сейшн" на Соборній, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Думку".

29 квітня весь світ відзначає Міжнародний день танцю, присвячений всім стилям хореографічного мистецтва. Вперше свято відзначили в 1982 році за ініціативою Міжнародної ради танцю ЮНЕСКО. Дата була запропонована артистом балету, педагогом і хореографом Петром Гусєвим в пам'ять про народжену в цей день французькому балетмейстера, теоретика і реформатора балету Жана-Жоржі Новерра, який увійшов в історію як "батько сучасного балету".

У Миколаєві відбувся танцювальний  "джем-сейшн" - фото 1

Джем-сейшн - спільна послідовна індивідуальна і загальна імпровізація на задану тему. Танцювальне дію, коли танцюристи збираються і грають без особливих приготувань і певної угоди, або коли виступити може кожен з присутніх.

"У народі це називається джем. Сьогодні День танців, і у нас є традиція святкувати, збираючись всім разом і роблячи такі джеми. Ми робимо коло і виходимо під різну музику, танцюємо. Ми хочемо таким чином поділитися нашим умінням з людьми. На жаль, в нашому місті мало таких тусовок, ми будемо організовувати їх побільше", - розповів хореограф танцювальної студії Nika-Dance Максим Семенов.

У Миколаєві відбувся танцювальний  "джем-сейшн" - фото 2

Така незвичайна ініціатива відразу зібрала натовп навпаки Каштанового скверу. Першими почали виступати молодші танцюристи. Спочатку було видно, що виступати малюкам трохи ніяково. Однак, відчувши ритм запальної музики, танцюристи вже не тільки не боялися виступати, а й намагалися швидше вийти на танцпол, щоб не віддати свій виступ іншому.

Захід, який трохи нагадує американські танцювальні вуличні імпровізації, дуже сподобалося глядачам і показало професіоналізм танцюристів. Сподіваємося, що джем-сейшени проводитимуться частіше на центральній вулиці міста.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв